Fantastiske håndmalte fliser. Flisene på gulv, vegger og tak fra Made a Mano er håndmalte, hvilket skaper et nærmest psykedelisk uttrykk, samtidig med at det grafiske mønsteret også skaper et stringent og rent utseende. Flisene skaper sammen med det varme eiketreet maritime referanser, som er med å definere baderommet. Håndvasken er fra Copenhagen Bath, mens armaturene på både vask og i dusjnisjen er fra italienske Semplice.
Hver krik og krok utnyttes
Spontane Signe og systematiske Daniel flyttet fra London til Hellerup, og har sammen skapt et fargerikt og lekent hjem, med rene linjer, gjennomtenkte løsninger og kreativitet i hvert hjørne. Paret returnerte til Danmark fra London for å skape et hjem sammen med sønnen Villum.
En av de ting som ble investert litt ekstra i, var badet. Det originale badet var nemlig dårlig utnyttet, og visuelt var det ikke etter parets smak. Etter å ha bodd i leiligheten i et år, og brukt det gamle badet hver dag, følte de seg klare til å kaste seg ut i et større oppussingsprosjekt.
De hyrte flisefirmaet Made a Mano og snekkerfirmaet Woodenmind og gikk i gang. Det nye badet skule være enkelt å bevege seg rundt i, og hver eneste krok skulle utnyttes.